Marvepa Danışmanlık Hizmetleri, 2017 yılında Gülşah Saraçoğlu tarafından kuruldu. Marka tescil ve patent konularında uzman olan Gülşah Saraçoğlu’nun Türk Patent ve Marka Kurumu’na bağlı  Resmi Marka vekillik belgesi bulunmaktadır. Gülşah Saraçoğlu, daha önce Türkiye’nin en büyük bankalarında ve marka patent kuruluşlarında çalıştı.

Marka konsept tasarım, marka ismi yaratma, marka logosu dizaynı, marka tescil, marka değerleme, marka izleme, patent tescil başvurusu, patent tescil, tasarım tescil başvurusu, yurtdışı marka tescil, yurtdışı patent tescil, kurumsal ve bireysel alma işlemleri ve coğrafi işaret alanlarında hizmet veren Marvepa, deneyimi ve uzman kadrosu ile marka ve patent sektöründe kendine yer bulmaktadır.

Bunun yanı sıra Marvepa, sizin adınıza, Marka Hukuku alanında hizmet vermektedir. Türk Patent ve Marka Kurumu’nda tescil sürecinde olan benzer ya da yakın benzer marka itirazları sürecini yönetmektedir.

Ayrıca devlet destekleri, teşvik ve hibe konularında partner firma ile yurtdışı marka tescil, yurtiçi tasarım, patent ve faydalı model başvuruları devlet teşviklerinde %50 -% 60 oranında  destek alınması için danışmanlık vermek  ve diğer teşvik ve hibeler konusunda desteklerini vermek diğer hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır. Müşterilerine en kaliteli ve güvenilir hizmetleri sunmaya devam eden Marvepa, Türk marka ve patent sektörüne yeni bir soluk getirmeyi amaçlamaktadır.